Kemp techniky 2017 i s KRISTIÁNEM HYNKEM

25.09.2017
Škarna 1.jpg

KEMP TECHNIKY CYKLOTRENINK 2017 s malou změnou : k Ondrovi  CINKOVI a Honzovi ŠKARNITZLOVI se přidá i Kristián HYNEK

Vážení přátelé cyklistiky a bajků především: domluvili jsme se t.č. s naším nejlepším maratonským MTB profesionálem Kristiánem Hynkem, že se i on zúčastní našeho kempu. A kdo zná Kristiána, tak ví, že patří do kategorie nejpříjemnějších a nejsympatičtějších cyklistů ! Takže pro všechny účastníky kempu je on další třešničkou na dortu po Ondrovi a Honzovi. S takovou sestavou excelentních profesionálů se už asi jen tak nesetkáte!

 Je nevyšší čas vám oznámit , že i letos jsme pro vás připravili tradiční podzimní kemp techniky, který jsme mnoho let pořádali v oblasti SUDET na pomezí Adršpašských a Broumovských skal. Letos jsme se rozhodli změnit lokalitu spíše z technických důvodů a myslím, že se nám povedlo sehnat  velmi známou oblast a na bajkovaní jako stvořenou a to KOKOŘÍNSKO !

A aby těch změn nebylo málo, tak jak by se vám líbilo, kdyby vašimi průvodci a lektory se na tyto dny stali dva skvělí bajkeři a fajn chlapi , kteří patří do světové špičky crosscountry a to ONDRA CINK(t.č. člen silničního WorldTour týmu Bahrain Merida Pro Cycling Team) a HONZA ŠKARNITZL?
Komu se poštěstí , že si bude moci za bajkovat s takovými cyklisty a ještě si s nimi popovídat a být účastníkem celovečerní debaty o cyklistice a dalších zajímavých tématech ? Poštěstí se těm, kteří na náš kemp dorazí.

 Termín konání kempu : 20.-22. říjen 2017

Zabezpečeno ubytování a celodenní stravování v penzionu Malba : http://www.penzionmalba.cz/index.html

Cena : 4500 Kč

V případě zájmu se přihlašte pomocí online formuláře.

 

 

   

 


Vstup pro členy
Zapamatovat