Proč trénovat právě s námi

  1. Jsme na trhu od roku 2003. 12 let zkušeností s tréninkem přes Internet je něco, co žádný z našich domácích konkurentů nemá.
  2. Neděláme „pokusy na lidech“ – trénink na dálku není pro naše trenéry první trenérskou praxí, ale cestou jak zpřístupnit rozsáhlé trenérské zkušenosti širšímu balíku cyklistů.
  3. Všechny námi nabízené programy mají jedno společné. Vždy vám plán připravuje zkušený trenér, se kterým máte možnost o svém tréninku komunikovat.
  4. Nenabízíme počítačem generované prefabrikované plány, ale vždy a pouze individuální přístup trenéra – člověka jehož znalosti jsou vám k dispozici.
  5. Ve všech našich tréninkových programech získáte stejně kvalitní tréninkový plán. Klíčovým parametrem určujícím cenu konkrétního programu je jen to, kolik času vám trenér věnuje navíc. A tedy kvalita a intenzita vzájemné komunikace.
  6. Kvalitu trenéra určují zejména výsledky jeho svěřenců. V našem archivu aktualit najdete dost důkazů o tom, že své práci rozumíme.
  7. Dokážeme připravit plán opravdu na míru a opravdu pro každého. Nezáleží na tom, zda právě začínáte brát cyklistiku vážně, nebo jezdíte už dlouhé roky. Vždy dokážeme najít ten správný impuls k dalšímu růstu výkonnosti.
  8. Nezáleží na tom, kolik máte času. Každému z vás pomůžeme najít co nejoptimálnější tréninkový plán, i stanovit reálné výkonnostní cíle, tak aby v rámci svých možností dosáhl maximálního zlepšení.
  9. I naprostý začátečník má u nás stejný servis jako přední čeští profesionální cyklisté.

Vstup pro členy
Zapamatovat