Kemp techniky 2017 i s KRISTIÁNEM HYNKEM

Škarna 1.jpg

KEMP TECHNIKY CYKLOTRENINK 2017 s malou změnou : k Ondrovi  CINKOVI a Honzovi ŠKARNITZLOVI se přidá i Kristián HYNEK

Vážení přátelé cyklistiky a bajků především: domluvili jsme se t.č. s naším nejlepším maratonským MTB profesionálem Kristiánem Hynkem, že se i on zúčastní našeho kempu. A kdo zná Kristiána, tak ví, že patří do kategorie nejpříjemnějších a nejsympatičtějších cyklistů ! Takže pro všechny účastníky kempu je on další třešničkou na dortu po Ondrovi a Honzovi. S takovou sestavou excelentních profesionálů se už asi jen tak nesetkáte!

 Je nevyšší čas vám oznámit , že i letos jsme pro vás připravili tradiční podzimní kemp techniky, který jsme mnoho let pořádali v oblasti SUDET na pomezí Adršpašských a Broumovských skal. Letos jsme se rozhodli změnit lokalitu spíše z technických důvodů a myslím, že se nám povedlo sehnat  velmi známou oblast a na bajkovaní jako stvořenou a to KOKOŘÍNSKO !

A aby těch změn nebylo málo, tak jak by se vám líbilo, kdyby vašimi průvodci a lektory se na tyto dny stali dva skvělí bajkeři a fajn chlapi , kteří patří do světové špičky crosscountry a to ONDRA CINK(t.č. člen silničního WorldTour týmu Bahrain Merida Pro Cycling Team) a HONZA ŠKARNITZL?
Komu se poštěstí , že si bude moci za bajkovat s takovými cyklisty a ještě si s nimi popovídat a být účastníkem celovečerní debaty o cyklistice a dalších zajímavých tématech ? Poštěstí se těm, kteří na náš kemp dorazí.

 Termín konání kempu : 20.-22. říjen 2017

Zabezpečeno ubytování a celodenní stravování v penzionu Malba : http://www.penzionmalba.cz/index.html

Cena : 4500 Kč

V případě zájmu se přihlašte pomocí online formuláře.

 

 

Jan Hirt po Giro d'Italia na SUPERCYCLING.CZ a poděkování trenérovi MUDr.K. Martinkovi

image.jpeg

 

Dvanáctým místem na Giru překvapil Jan Hirt spoustu lidí a možná tak trochu i sám sebe. Hned při svém debutu na Grand Tour dokázal, že je schopen držet krok s nejlepšími světovými vrchaři a je velmi pravděpodobné, že letošní sezóna bude poslední v oranžovém dresu CCC Sprandi Polkowice. O nabídky z WorldTour teď nemá nouzi.

Jana Czeczinkarová ukončila pro vleklé zranění kolena cyklokrosovou sezónu

IMG_3928.JPG

 

Bohužel musíme oznámit nepříjemnou zprávu ohledně dalšího učinkování naší závodnice Jany Czeczinkarové v letošní sezóně cyklokrosu. U Jany po návratu z mistrovství Evropy ve Francii začaly problémy s kolenem a i přes celkem první pozitivní zprávy z vyšetření se stav nelepšil. Proto jsme se s Janou rozhodli, že letošní učinkování v cyklokrosu ukončíme.  Jednak z důvodu doléčení a především z pohledu  její nadále prioritní disciplíny Cross Country. Věřím, že v dalších letech Janča ještě vybojuje mnoho výborných výsledků i v cyklokrosu, ale nyní je pro nás nejdůležitější její zdravotní stav a možnost se připravit na další rok  závodění v kategorii U23 v XCO.

 

 

 


Vstup pro členy
Zapamatovat